- Advertisement -spot_img

TAG

kontinier

Detaje të reja/ Ja si u identifikua sasia e kokainës në Portin e Durrësit

Policia i ka vënë prangat një personi, punonjës i kompanisë ‘Masabi Fruits’ i cili ishte dhe pritësi i kontenierit ku policia ka gjetur rreth...

Përplaset anija e madhe e konteniereve, bllokohet Kanali i Suezit në Egjipt

Përplaset anija e madhe e konteniereve, bllokohet Kanali i Suezit në Egjipt Kanali i Suezit në Egjipt është bllokuar nga një anije e madhe kontenierësh,...

Latest news

- Advertisement -spot_img