- Advertisement -spot_img

TAG

kontrollpret

Kontrollorët e Rinasit apelojnë vendimin e Gjykatës, kërkojnë…

Dy kontrollorët e arrestuar për grevën n Albcontrol në Rinas kërkojnë lirimin nga burgu. Armando Fezga dhe Muhni Mezini u lanë nga Gjykata në arrest...

Latest news

- Advertisement -spot_img