- Advertisement -spot_img

TAG

Kora e Jugut

Nis testimi i kafshëve për Covid-19, në rast infektimi do të fillojnë injektimin e vaksinës

Kafshët gjithashtu së fundmi po testohen nëse kanë qenë në kontakt me dikë që është i infektuar, dhe gjithashtu në rast se ato shfaqin...

Latest news

- Advertisement -spot_img