- Advertisement -spot_img

TAG

korrent

Ja qyteti që shpiku monedhën e vet, e cila mund të blihet me “korrent”

Një qytet në Çeki ka nisur një skemë përmes së cilës banorëve u jepen para për të shpenzuar në dyqane dhe kafene të goditura...

Latest news

- Advertisement -spot_img