- Advertisement -spot_img

TAG

kosove arme

Kosovë, një i vdekur dhe 5 të plagosur nga një përplasje me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Hallaq i Madh të Lipjanit, ku ka mbetur i vdekur një person nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img