- Advertisement -spot_img

TAG

kosove serbi

Assosacioni si vdekje klinike e Kosovës!

Nga Anisa Bahiti Dje, përfaqsuesi i BE-së për dialogun Prishtinë-Beograd, sllovaku Lajcak, ishte në Prishtinë dhe takoi të gjithë krerët e politikës dhe të shtetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img