- Advertisement -spot_img

TAG

Kreshpan

I vunë flakën pyjeve në fshatin Gjorgoz dhe Kreshpan, arrestohen dy autorët

2 autorët e zjarrit në pyjet e fshatit Gjorgoz dhe Kreshpan janë vënë në pranga ditën e sotme. M., 49 vjeç dhe Z. M., 41...

Latest news

- Advertisement -spot_img