- Advertisement -spot_img

TAG

krim i dyfishte

Krimi i dyfishtë në Kavajë/Ja kush është Bilbil Shirja

Personi që shihni në foto është Bilbil Shirja, 48-vjeçari nga Kavaja, i cili dogji të gjallë brenda në makinë gruan e tij Fëllënxa, dhe...

Zbulohen detaje nga krimi i dyfishtë në Kavajë (emrat)

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e kësaj të shtune në Kavajë, ku në harkun kohor të disa minutave janë gjetur të vdekur...

Latest news

- Advertisement -spot_img