- Advertisement -spot_img

TAG

Krim ne familje

Krimi që tronditi Tiranën/ Gruaja e mbajti 30 minuta nën vëzhgim Kudret Saliajn para se të vritej

Vrasja e Kudret Saliaj nga vjehrri i tij Mexhit Picari, duket se ka qenë një ngjarje e paramenduar dhe e organizuar nga vetë autori...

Vrasja në Dibër/Vihet në pranga autori i dyshuar i vrasjes së 23-vjeçarit

IMG_1731Vihet në pranga autori i dyshuar i vrasjes së një 23-vjeçari. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Allabegi të Maqellarës. Policia raporton se i dyshuari ...

Latest news

- Advertisement -spot_img