- Advertisement -spot_img

TAG

krimbat

Merrni kamerat në duar dhe bëhuni gati të fotografoni “Hënën e Krimbave”

Të dielën do të jetë e dukshme super hëna e parë e vitit, e quajtur ndryshe “Hëna e Krimbave”. Është emërtuar kështu pasi është...

Latest news

- Advertisement -spot_img