- Advertisement -spot_img

TAG

krimi ekonomik

Elbasan/ Favorizuan aktivitete të paligjshme, vihen nën hetim dy efektivë të Krimit Ekonomik

Dy efektivë të Krimit Ekonomik në Drejtorinë e Policisë në Elbasan janë vënë nën hetim. Burime bëjnë me dije se dy efektivët po hetohen...

Punësim i paligjshëm dhe fshehje të ardhurash, Krimi Ekonomik procedon 18 persona

Vijon operacioni policor i koduar “INFORMALITY – 3”, nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik në DVP Kukës, në bashkëpunim me Komisariatet e Policisë...

Elbasan/ Krimi Ekonomik arreston shtatë shtetas . Ja për çfarë akuzohen

  Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “World Coins”, për goditjen e veprimtarisë kriminale të falsifikimit të monedhave. Operacioni pas disa muajsh hetime të kryera...

6 të arrestuar nga Krimi Ekonomik në Elbasan

Gjashtë persona janë arrestuar nga policia në Elbasan ditën e sotme. Burime bëjnë me dije se personat ja ë vënë në pranga nga sektori...

Latest news

- Advertisement -spot_img