- Advertisement -spot_img

TAG

kripe

E trashëguar nga gjyshet, pse kripa dhe shampoja janë dyshja perfekte

Kripa është një ndër ato produkte që nuk duhet të mungojë kurrë në kuzhinën tuaj, por jo vetëm. Përdorimi i kripës në flokë është...

Shëndet/ Acarimi i fytit, gagare me ujë dhe kripë

Acarimi i fytit I bën të gjithë të ndihenkeq në momentet kur flasin, ose kur duan të ushqehen. Shpesh konsumojmë karamele ose solucione spërkatëse...

Latest news

- Advertisement -spot_img