- Advertisement -spot_img

TAG

kriptmonedha

A do t’i pranojnë markat luksoze kriptomonedhat si formë pagese?

Javën e shkuar, Philipp Plein njoftoi se marka e tij luksoze me vendndodhje në Lugano të Zvicrës do të pranojë kriptomonedhat si formë pagese,...

Kriptmonedhat në rritje, përgatituni për Fedcoin dhe e-euro

Bota e financës po përjeton një ndryshim teknologjik. Bitcoin është transformuar nga një mani e anarkistëve, në një klasë asetesh me vlerë 1 trilion...

Latest news

- Advertisement -spot_img