- Advertisement -spot_img

TAG

kriptovaluta

Pas rënies së vlerës së kriptovalutave, Bitcoin rimëkëmbet përsëri

Pas gati tre muajve rënie të vlerës së kriptovalutave, sërish ka filluar të rritet çmimi i tyre. Sipas CoinMarketCap, aktualisht kriptovaluta më e popullarizuar Bitcoin...

Elon Musk heq dorë nga “Bitcoin”, ja arsyeja pse nuk e honeps dot këtë kriptmonedhë

Elon Musk braktis “Bitcoin” dhe kriptovaluta bie 16% duke rënë nga 51 000 në një minimum prej 46 045 euro. Në Twitter, shefi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img