- Advertisement -spot_img

TAG

Krutje

Aksident tragjik / Makina del nga rruga, ndërrojnë jetë shoferi dhe pasagjeri

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në segmentin rrugor Lushnje-Krutje. Një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img