- Advertisement -spot_img

TAG

kryedemokrat

Reshje shiu,fishekzjarre dhe daulle,Basha nuk ndalet

Kryedemokrati Lulzim Basha ishte sot në një tur simbolik nga jugu në veri.Qyteti i fundit ku ai ndaloi ishte Tropoja,në të cilin është pritur...

Latest news

- Advertisement -spot_img