- Advertisement -spot_img

TAG

Kryetar i Organizatës Kombëtare të Veteranëve të LANÇ

U shua dhe Nderi Kombit! Ndahet nga jeta koloneli i njohur

Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 85-vjeçare, pas një gjendjeje të rënduar shëndetësore, kolonel Rustem Peçi. Ai ishte kryetar i Organizatës...

Latest news

- Advertisement -spot_img