- Advertisement -spot_img

TAG

Kryetari Dhomës Avokatëve

Ndërron jetë në moshën 51-vjeçare Kryetari i Dhomës së Avokatëve

Prej javësh i intubuar në Tiranë pas infektimit me COVID-19, ndërron jetë Kryetari i Dhomës së Avokatëve në Berat, Agron Mahmutaj. Avokatët, prokurorët dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img