- Advertisement -spot_img

TAG

kthim

Dita e fundit e vitit/ Emigrantët sfidojnë Covid-in

Emigrantët shqiptarë nuk kanë nguruar as ditën e sotme, të fundit të këtij viti, të rikthehen dhe të festojnë festën në atdhe. Brenda 24 orëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img