- Advertisement -spot_img

TAG

Kudrejt Saliaj

Familja e viktimës hap dyert e mortit, zbardhet dëshmia e ish-bashkëshortes së Kudret Saliajt: Më kërcënoi para 4 ditësh

Familja e Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e djeshme nga vjehrri i tij, ka hapur dyer e mortit këtë të shtunë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img