- Advertisement -spot_img

TAG

Kudret Seliaj

Krimi që tronditi Tiranën/ Gruaja e mbajti 30 minuta nën vëzhgim Kudret Saliajn para se të vritej

Vrasja e Kudret Saliaj nga vjehrri i tij Mexhit Picari, duket se ka qenë një ngjarje e paramenduar dhe e organizuar nga vetë autori...

Latest news

- Advertisement -spot_img