- Advertisement -spot_img

TAG

Kufinjte

Ndryshimi i kufinjve,mediat serbe: Gjithçka rinis në takimin e Vuçiç me Albin Kurtin në qershor

Loja e “non paper” është hapur. Sot, prestigjozia serbe, “Blic” ka publikuar shkrimin e një mediaje shqiptare që flet për ndarjen e Kosovës. Bëhet...

Më në fund Greqia do të hapë kufijtë me shqiptarët në këtë datë (Kushtet që duhet të plotësohen)

Greqia pritet të hapë pas më shumë se një viti kufijtë tokësorë dhe ajrorë për shqiptarët më 14 maj. Burime nga Ministria e Jashtme...

Latest news

- Advertisement -spot_img