- Advertisement -spot_img

TAG

Kumbari

Vrasja e Pllanajt/ Gazetari i njohur i kronikës: Shkodra nuk ka njisha

Vrasja e 46-vjeçarit Bardhok Pllanaj, mbrëmjen e kaluar në Shkodër nëpërmjet një ekzekutimi mafioz dhe të pamëshirshëm duke derdhur mbi makinën e tij 120...

Latest news

- Advertisement -spot_img