- Advertisement -spot_img

TAG

kung-fu

Futbollisti godet me shkelm në stilin “kung-fu” arbitrin

Gjatë tensioneve të ndeshjes mes Neftchi Fergana dhe Turon Yaypan, një futbollist ka goditur me shkelm të stilit “kung-fu”arbitrin, në Uzberkistan. Dy klubet luanin për...

Latest news

- Advertisement -spot_img