- Advertisement -spot_img

TAG

kurth cift shqiptar

Dyshimet e italianëve për masakrimin e çiftit: Kush e ngriti kurthin? Elona nuk veproi e vetme

  Elona Kaleshi, ish e dashura e djalit të çiftit shqiptar të masakruar në Itali, Shpëtim dhe Teuta Pasho është arrestuar nga policia për vrasjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img