- Advertisement -spot_img

TAG

kusht

Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë, por kërkon … Zbulohet kushti

Parlamenti holandez ka votuar pro hapjes së negociatave të pranimit të Shqipërisë me Bashkimin Evropian duke miratuar një mocion të hartuar nga dy deputetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img