- Advertisement -spot_img

TAG

Kylie Jenner

Ja cila është arsyeja kryesore që e ka nxitur Kylie-in të bëjë ndërhyrje estetike

Në ribashkimin e “Keeping Up With The Kardashians”, motrat e reality show kanë zbuluar detaje të shumta nga jeta personale që nuk i kemi...

E frikësuar për jetën e saj dhe të vajzës, Kylie Jenner merr urdhër mbrojtjeje

Kylie Jenner ka marrë një urdhër mbrojtjeje nga gjykata, pasi një i ri tentoi të hynte në shtëpinë e saj. Mësohet  se gjykata ka...

Tea Trifoni përsëri në vëmendjen e publikut, krahasohet me miliarderen e njohur

Edhe pse nuk është më pjesë e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vijon që të mbetet një nga vajzat më të komentuara. Së fundmi, ajo ka...

Mbi 1 mln dollarë për një postim, kush e kryeson listën e më të paguarve në Instagram

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood nga The Rock te Beyonce. Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e...

Kylie turbullon rrjetin me veshjen e saj konfuzuese,nëse mund ta quajm të veshur

Që Kylie Jenner është e guximshme, e paturpshme dhe fare e mërzitshme e dimë. Ajo që vështirë të kuptohet është veshja e saj në...

Kirurgu estetik shpjegon transformimin drastik që i ka kushtuar Kylie-t 37 mijë dollarë!/ Kylie vazhdon të këmbëngulë se s’ka bërë asgjë!

Megjithëse Kylie Jenner nuk ka pranuar kurrë të ketë kryer ndërhyrje kirurgjikale për të ndryshuar pamjen e saj, bota nuk e beson aspak! 23-vjeçarja është shprehur se...

Latest news

- Advertisement -spot_img