- Advertisement -spot_img

TAG

Laboratori I Mikrobiologjisë Molekulare

COVID19 në Kosovë / 975 raste të reja dhe 12 humbje jete

893 TË SHËRUAR DHE 975 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...

Latest news

- Advertisement -spot_img