- Advertisement -spot_img

TAG

lancim

Microsoft prezanton “Windows 11” dhe “Windows 11 Home”

Microsoft ka prezantuar ditën e sotme “Windows 11” dhe versionin tjetër më pak të kushtueshëm “Windows 11 Home”, të cilat ndryshojnë nga sistemet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img