- Advertisement -spot_img

TAG

Largime

Kryemadhi: LSI largoi ata që përfituan prej saj

Monika Kryemadhi ka reaguar për incidentet e ndodhura në qytetin e Elbasanit, madje ka këcënuar Prokurorinë e Rrethit Elbasan dhe prokurorë të këtij institucioni...

Opinion dhe analizë nga pedagogia Eliona Gremi, përse të rinjtë po e braktisin Shqipërinë?!

Ashtu siç të gjithë e dimë rinia është frymëmarrja e një kombi, shpresa për të ecur përpara. Por kur shikon që ëndrra e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img