- Advertisement -spot_img

TAG

Largimi Rinise

Meta apel: Largimi i trurit dhe i rinisë është një plagë e madhe për vendin, duhet ndalur sa më parë

TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta e konsideron largim e trurit dhe rinisë një plagë të madhe për vendin. Ai bën thirrje për ta ndalur...

Latest news

- Advertisement -spot_img