- Advertisement -spot_img

TAG

larisa

Ishte duke festuar me të dashurin dhe humbi jetën tragjikisht , cilat janë dy pistat ku po hetohet

Nëna e Aglaias, e cila humbi jetën në orët e para të Vitit të Ri në rrugën Larisa-Ampelona është tepër e trishtuar dhe kërkon...

Latest news

- Advertisement -spot_img