- Advertisement -spot_img

TAG

lavazh

Ishte duke punuar në lavazhin e të vëllait, humb jetën 20-vjeçari

Mbrëmja e djeshme ishte padyshim ndër më tragjiket në vendin tonë, për shkak se ndodhën dy vrasje (Ksamil dhe Shkodër) dhe një i ri...

Latest news

- Advertisement -spot_img