- Advertisement -spot_img

TAG

Lefter Maliqi

Lefter Maliqi për shkakimin e Metës: Seancë qesharake, nuk vendos Parlamenti, por Gjykata

Sot është duke u zhvilluar senaca plenare për shkarkimin e presidentit, Ilir Meta. Pak para nisjes së kësaj seance, Lefter Maliqi ka thënë për mediat...

Plas sherri në emision mes Lefter Maliqit dhe Frrok Cupit

  Kandidati për deputet në qarkun e Beratit nën siglën e LSI, Lefter Maliqi i cili nuk arriti të siguronte mandatin e tij, ka qenë...

Lefter Maliqi: “Kemi prova të mjaftueshme, i bëj thirrje Lulzim Bashës të ngrejë popullin”

  “Kemi prova të mjaftueshme, 83 mijë fletë votimi që kanë dalë të pavlefshme duke vendosur kryqe qëllimisht. Këto nuk janë zgjedhje, ky është një krim,...

Lefter Maliqi zyrtarizon kandidimin me LSI-në, ja ku do të kandidojë ai

Lefter Maliqi deputeti i opozitës parlamentare do të kandidojë për Lëvizjen Socialiste për Integrim (LSI) në Berat. Lajmin e ka bërë me dije vetë Maliqi...

Latest news

- Advertisement -spot_img