- Advertisement -spot_img

TAG

legalizim

Legalizohet marijuana në New York

Legjislatura e shtetit të New York-ut zyrtarisht votoi për legalizimin e marihuanës për të rriturit dhe heqjen e të dhënave të njerëzve të dënuar...

Kryemadhi nga Shkoza: Sikur t’i legalizonte të gjitha godinat,njerëzit do të ishin më mirë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar këtë të martë me banorë tek zona e Ish-Uzinës “Auto Traktori”, në Shkozë. Gjatë fjalës së saj, Kryemadhi...

Latest news

- Advertisement -spot_img