- Advertisement -spot_img

TAG

leje drejtimi

Bilanci i 48 orëve të fundit: Policia arreston 19 shoferë dhe pezullon 61 leje drejtimi

Fundjava ka shtuar vigjilencën e policisë në akset rrugore në drejtim të zonave bregdetare dhe në kthim. Policia njofton se gjatë 48 orëve të...

Policia rrugore në aksion, arrestohen 9 shoferë, pezullohen 79 leje drejtimi

Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 9 shoferë, nga të cilët 5 për drejtim mjeti pa leje drejtimi dhe 4 për drejtim mjeti...

Policia në aksion gjatë mbrëmjes/ Pezullohen 14 leje drejtimi

Policia gjatë natës ka realizuar kontrolle në aksin Sauk-TEG me qëllim minimizimin e sa më shumë aksidenteve në vendin tonë. Nga monitorimi me Radar...

Latest news

- Advertisement -spot_img