- Advertisement -spot_img

TAG

lejedrejtimi falso

Voziste lirshëm me lejedrejtimi të falsifikuar/ Arrestohet 39-vjeçari

Një mjet i tipit “Benz” është ndaluar nga Policia rrugore dhe Forcat e posaçme”Shqiponja” , të cilët gjatë kontrollit zbuluan që drejtuesi i mjetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img