- Advertisement -spot_img

TAG

lek plepi

Lek Plepi sulmon ish-partneren: Injorante që s’ja vlen

Të gjithë e njohin Lek Plepin si këngëtar pasi ka publikuar disa këngë dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen e publikut. Por në një...

“E mora atë mostrën ta përdori”, këngëtari nuk përmbahet ndaj ish-partneres

Lek Plepi, i cili njihet për publikun shqiptar si një këngëtar, ka sulmuar së fundmi ish-partneren e tij në këngën “Seen”, Linda Morinën, për...

Latest news

- Advertisement -spot_img