- Advertisement -spot_img

TAG

Leonard Bashaliu

Arrest me burg/ Çfarë deklaroi sot në Gjykatë për vrasjen në Peqin, Leonard Bashaliu

Gjykata e Rrethit Gjyqësor në Elbasan, ka dhënë masën e sigurisë së arerstit me burg nën akuzën e vrasjes me paramendim dhe armëmbajtjes pa...

Jepet masa e sigurisë për autorin e vrasjes në Peqin

Seanca gjyqësore për autorin e vrasjes në Peqin, Leonard Bashaliu do të mbahet sot në orën 10.00. Gjyqtare e kësaj seance do të jetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img