- Advertisement -spot_img

TAG

lexues

Jamarbër Hoxha, 9-vjeçari që flet katër gjuhë dhe ka filluar të lexojë që 15 muajsh

Jamarbër Hoxha nuk është tashmë një emër i panjohur për publikun shqiptar. Ai është shpallur ‘Lexuesi më i mirë’ në Panairin e librit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img