- Advertisement -spot_img

TAG

lindita

Mevlani dhe Lindita e ‘Përputhen +40’ fotografohen në momente intime

Ish-konkurrentët e "Përputhen" vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në rrjet edhe pas daljes nga programi. Së fundi Princi ka bërë një postim që padyshim...

Shtireshin që nuk e njihnin njëri-tjetrin, ky është çifti i “Për’puthen” që bashkëjeton prej kohësh

Tashmë nuk është më çudi të dëgjojmë për skenare të emisionit “Për’puthen”, i cili çdo ditë e më shumë po zhgënjen shikuesit me “bëmat”e tij. Ç’nuk...

Vazhdon debati mes Naunit dhe Linditës : Ikën të ndajnë pronarin nga Nauni

Takimi i javës, në “Për’puthen +40”, mes Linditës dhe Naunit degradoi në ofendime personale nga Nauni. Të ftuar në emisionin “Shqipëria live”, Lindita tregon se...

Degjeneron Përputhen +40, Naumi-Linditës

  Ka degjeneruar debati mes dy konkurentëve të Përputhen +40, Linditës dhe Naumit. Sot ishte takimi i tyre dhe mesa duket nuk ka shkuar siç pritej....

Latest news

- Advertisement -spot_img