- Advertisement -spot_img

TAG

Liridon Latifi

Liridon Latifi rikthehet në Superiore dhe firmos me Vllazninë

Tashmë është zyrtare. Sulmuesi anësor Liridon Latifi, i cili doli lojtar i lirë, ka pranuar ofertën e shkodranëve dhe ka nënshkruar për dy vite. “KF...

Latest news

- Advertisement -spot_img