- Advertisement -spot_img

TAG

Lirim Qaimili

I vodhi topin dhe shënoi, Ramadani “peshqesh” Qamilit në derbin e shqiptarëve

Në Danimarkë luhet një derbi mes shqiptarësh në Superligën vendase. Horsens i Lirim Qamilit sfidoi Veljen e Ramadanit, Mucollit e Hetemit për javën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img