- Advertisement -spot_img

TAG

Listat e PD

“Jam e zonja në dhënien e mesazheve”, Garo për rolin e ri në PD: S’e kisha menduar veten në lista

Ish-moderatorja Floriana Garo në një intervistë për “Jo vetëm modë” ka treguar se si ndihet tashmë që është futur në politikë dhe ka rol...

Latest news

- Advertisement -spot_img