- Advertisement -spot_img

TAG

live

(VIDEO) Politikanët përleshen keqazi në emision, më pas shihen duke i dhënë dorën njëri-tjetrit

Politikanët moldavë, Sergio Tofilat dhe Ghenadie Cosovan tronditën shikuesit me një përleshje gjatë një shfaqje televizive. Tofilat, një ish këshilltar i presidentit Maja Sandu, rrëzoi...

Ndodh e papritura/ Murati “harron” Sindin, zhvesh Olën dhe i jep puthjen e parë në…

Ola dhe Murati kanë zhvilluar takimin e tyre të parë për të cilin kanë deklaruar se ishte jashtë pritshmërive. Të dy u panë shumë të...

34-vjeçarja denoncon live tutorët që e trafikuan kur ishte 15-vjeçe

  Merr guximin të denoncojë live në emisionin ’Pa Gjurmë’, gruan 50-vjecare nga Fieri që trafikoi dhe kërcënon me jetë, 34- vjecaren. Nëna e një vajze...

Latest news

- Advertisement -spot_img