- Advertisement -spot_img

TAG

Loco

Elvisi flet për marrëdhënien me shqiptarët e Kosovës: Gabimi më i madh në jetë…

Elvisi, ish- konkurrenti i “Përputhen” vijon të jetë në vëmendjen e ndjekësve të emisionit të dashurisë, edhe pse ai ka dalë. Janë pikërisht bisedat...

Çfarë po ndodh? Sindi dhe Loco bashkë në makinë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Elvisi u largua përfundimisht nga programi para disa ditësh si pasojë e një postimi thumbues për Antonelën që i kushtoi mjaft...

“Ishe me Locon në Kosovë?”/ Sindi përgjigjet “Isha me…”

Një ndër vajzat më të komentuara në “Për’puthen” është Sindi Loci. Ajo realizon shpeshherë bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e saj në Instagram. Në bisedën me...

U largua pas konflikteve dhe përballjeve/Loco tregon se për çfarë është penduar

Elvisi (Loco), një prej ish konkurrentëve të Për’puthen që vendosi të largohej përfundimisht nga programi pas fotografisë me litar që nxiti debate të ashpra,...

“Do e hash turpin me bukë”/ Loco largohet nga Përputhen

Debati i fortë mes Arjan Konomit dhe Locos vazhdoi edhe puntatën e sotme për foton e publikuar të konkurrentit ditë më parë në Instagram...

Latest news

- Advertisement -spot_img