- Advertisement -spot_img

TAG

lojëra fati

Elbasan/ Policia kontrolle kundër lojërave të fatit, arrestohet 19-vjeçari

Elbasan Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë qarkun Elbasan, në zbatim të planit të masave për evidentimin dhe ndëshkimin ligjor të veprimtarisë së kundërligjshme...

Elbasan/ Policia arreston dy shtetas. Ja për çfarë akuzohen

  Komunikata Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë qarkun Elbasan, në zbatim të planit të masave për evidentimin dhe ndëshkimin ligjor të veprimtarisë së kundërligjshme...

Latest news

- Advertisement -spot_img