- Advertisement -spot_img

TAG

lomndër

Zbulohet kush është vrasësi i djaloshit shqiptar në Londër. Në pranga dhe një grua. Emrat

Është zbuluar identiteti i autorit, i cili vrau me thikë 21-vjeçarin shqiptar, Renato Geci, në Britaninë e Madhe. Sipas mediave vendase, ai është Shaddai...

Latest news

- Advertisement -spot_img