- Advertisement -spot_img

TAG

Luftëtari i qelisë

“Luftëtari i qelisë” vrau ish-të dashurën dhe u përpoq të vriste të dashurën e tij 15-vjeçare

"Luftëtari i qelisë" që vrau ish-të dashurën e tij dhe u përpoq të vriste të dashurën e tij 15-vjeçare, u burgos sot me dënim...

Latest news

- Advertisement -spot_img