- Advertisement -spot_img

TAG

Lugina e Valbones

Zjarri “gllabëron” dhe Luginën e Valbonës, sipërfaqet pyjore pushtohen nga flakët

Një vatër zjarri është aktivizuar ditën e sotme në Luginën e Valbonës në Tropojë, e cila është edhe zonë e mbrojtur. Zjarri ka rënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img